Open Procurement Albania

Shërbime të pastrimit dhe gjelbërimit në sheshe mbi dhe nën tokë dhe terminale

Institucioni Prokurues Tirana Parking
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Shërbime të pastrimit dhe gjelbërimit në sheshe mbi dhe nën tokë dhe terminale
Nr. Reference REF-49171-02-19-2018
Vlera / Fondi Limit 8 798 873,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-02-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-03-2018
Data e mbajtjes se tenderit 15-03-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues FUSHA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUSHA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 8568981.26
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 10282777.52
  Data e lidhjes se kontrates 28-03-2018
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31-12-2018
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates NR.14 - DT.09-04-2018

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data