Open Procurement Albania

Matėsa Uji

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Kavaje
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kavajė
Objekti i Tenderit Matėsa Uji
Nr. Reference REF-56943-03-19-2018
Vlera / Fondi Limit 3 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 03-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues 2A Trade Engineering Shpk
Alpha Solutions Group Shpk
Comfort Shpk
Fat Group Shpk
Muhoplus LTD Shpk
Rrapi Myzeqari
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALPHA SOLUTIONS GROUP
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2,940,000
  Data e shpalljes sė fituesit 03-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3528000
  Data e lidhjes sė kontratės 07-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  1. 2 A Trade Engineering Shpk Nipt L41602016I
  Katalogu me specifikimet teknike per bllokuesit nuk perkon me kerkesat e kerkuara ne DST. Bllokueset e kerkuara ne DST jane material metalik nderkoh katalogu i paraqitur eshte per material plastic. Autorizimin nga prodhuesi per bllokueset nuk eshte paraqitur.
  2. Comfort Shpk Nipt J61901194M
  Nuk u paraqit diten e hapjes se ofertave per dorezimin e mostrave te mallrave te kerkuara. Katalogu i praqitur i vulvae eshte i paperkthyer ne gjuhen shqip. Vula nuk permbush specifikimet teknike te kerkuara . Nuk ka paraqitiur autorizim prodhuesi ose distributor per vulat e kerkuara. Certifikata ISO 9001:2008 eshte e pa noterizuar dhe e pa perkthyer ne shqip. Per bllokuesin nuk ka paraqitur katallogun e prodhuesit, autorizimin nga prod hose distributor si dhe certifikaten ISO 9001:2008.
  3. Fat Group Shpk Nipt L43428401V
  Oferte anomalisht e ulet.
  4. Muhoplus LTD Nipt L52317046G
  Nuk eshte e paraqitur katalogu i prodhuesit per vulat. Nuk ka paraqitur autorizim prodhuesi ose distributor per vulen. Certifikata ISO 9001: 2008 e pa perkthyer dhe e pa noterizuar. Per bllokuesit nuk ka paraqitur katalogun e prodhuesit, autorizimin nga prodhuesi ose distributor si dhe certifikaten ISO 9001:2008.
  5. Rrapi Myzeqari
  Nuk ka paraqitur asnje dokument.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.18 - DT.07-05-2018
  Lidhja e Kontratės NR.19 - DT.14-05-2018

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data