Open Procurement Albania

Blerje Tonera dhe Kancelari

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Fier
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Objekti i Tenderit Blerje Tonera dhe Kancelari
Nr. Reference REF-59388-03-28-2018
Vlera / Fondi Limit 2 183 580,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 10-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues InfoSoft Office Shpk
Ferit Myftari
ADASTRA Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 021 569,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2425883
  Data e lidhjes sė kontratės 04-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 9 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. “ADASTRA” Shpk
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Nuk ka paraqitur asnjė dokument.
  2. “Ferit Myftari” p.f
  a. Nuk ka paraqitur Certifikaten e prodhuesit qe verteton se sistemi i menaxhimit te cilesise se prodhuesit te mallrave objekt prokurimi eshte sipas ISO 9001-2008 ose ISO 9001-2015; b. Nuk ka paraqitur autorizim prodhuesi ose autorizim distributori zyrtar per artikujt sipas preventivit 69-70 dhe 83-91; c. Nuk ka paraqitur mostrat e mallit per artikujt sipas preventivit 4-6, 68-74 dhe 83-91 ne daten dhe oren e zhvillimit te tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.17 - DT.30-04-2018
  Lidhja e Kontratės NR.19 - DT.14-05-2018

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data