Open Procurement Albania

Blerje Sinjalistike Rrugore

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje Sinjalistike Rrugore
Nr. Reference  REF-72844-05-31-2018
Vlera / Fondi Limit 923 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-06-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-06-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 11-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues DABAR SHPK
SI.SI.-AL SHPK
AKM ALBANIA SHPK
R.S.&M SHPK
IDK-KONSTRUKSION SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • R. S. & M
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 847 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 22-06-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1016400
  Data e lidhjes sė kontratės 12-07-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. “DABAR” Shpk , Vlera: 786,000 lekė pa tvsh.
  Nuk plotėsojnė Kriteret e Veēanta pėr Kualifikim pika 1 gėrma “d” tė vendosur nė DST.
  2. SI.SI.-AL SHPK, Vlera 805,500 lekė pa tvsh.
  Nuk plotėson kėrkesat e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  3. “AKM ALBANIA” Shpk, Vlera 828,500 lekė pa tvsh.
  Nuk plotėson kėrkesat e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  4. IDK-KONSTRUKSION” SHPK, Vlera 847,500 lekė pa tvsh.
  Nuk plotėson kėrkesat e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.28 - Dt.16-07-2018

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data