Open Procurement Albania

Verifikimi ne terren i matesave te ujit dhe vulosja e tyre pas verifikimit

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

 • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė
 • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Vlorė
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorė
Objekti i Tenderit Verifikimi ne terren i matesave te ujit dhe vulosja e tyre pas verifikimit
Nr. Reference REF-42078-06-16-2016
Vlera / Fondi Limit 2 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-06-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-06-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 27-06-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Metro Mad SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 999 108,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2398930
  Data e lidhjes sė kontratės 08-07-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 6 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Fituesit
  Shpallja e Fituesit Nr.27 - Dt.11-07-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.28 - Dt.18-07-2016

  Verifikimi ne terren i matesave te ujit dhe vulosja e tyre pas verifikimit

  Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Vlorė
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorė
  Objekti i Tenderit Verifikimi ne terren i matesave te ujit dhe vulosja e tyre pas verifikimit
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 2 000 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 25-05-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-06-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 06-06-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 6 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Fituesit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Verifikimi ne terren i matesave te ujit dhe vulosja e tyre pas verifikimit

  Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Vlorė
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorė
  Objekti i Tenderit Verifikimi ne terren i matesave te ujit dhe vulosja e tyre pas verifikimit
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 2 000 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 03-05-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-05-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 09-05-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Aohet, pasi ansje nga ofertat e paraqituar nuk ploteson kriteret e kerkuara ne DST
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.17 - Dt.03-05-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data