Open Procurement Albania

Furnizim vendosje e dy pompava per repartin e KUZ dhe nje pompe dozimi per repartin e klorit

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Vlore
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorė
Objekti i Tenderit Furnizim vendosje e dy pompava per repartin e KUZ dhe nje pompe dozimi per repartin e klorit
Nr. Reference REF-81641-08-01-2018
Vlera / Fondi Limit 1 373 900,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 13-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Ste-La 2000 Shpk
Paera Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • STE-LA 2000 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 329 300,00
  Data e shpalljes sė fituesit 27-08-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1595160
  Data e lidhjes sė kontratės 04-09-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 50 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar: 1. Operatori ekonomik ‘‘Paera’’ Shpk , me oferte ekonomike 1220000 leke pa tvsh.
  a. Operatori ekonomik nuk ka mundur dot te vėrtetojė : -Operatori Ekonomik duhet te kėtė pėrvojė tė suksesshme tė mėparshme.
  b.Operatori ekonomik nuk ka mundur dot te vertetoje piken B te kapacitetit teknik .
  c. Operatori ekonomik nuk ka mundur dot te vertetoje piken C te kapacitetit teknik .
  d. Operatori ekonomik nuk ka mundur dot te vertetoje piken D te kapacitetit teknik.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.35 - Dt.03-09-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.36 - Dt.10-09-2018

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data