Open Procurement Albania

Furnizime me automjete pėr mbledhjen e mbeturinave dhe konteniere

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues ECO Tirana
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Furnizime me automjete pėr mbledhjen e mbeturinave dhe konteniere
Nr. Reference REF-84881-09-06-2018
Vlera / Fondi Limit 4 183 333,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-09-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 20-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues ABA COMERCIAL CLEANERS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ABA COMERCIAL CLEANERS
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 600 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 02-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4320000
  Data e lidhjes sė kontratės 03-10-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 5 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.44 - Dt.05-11-2018

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data