Open Procurement Albania

Rikonstruksion sheshi nė ambientet e Impiantit tė Trajtimit tė Ujėrave tė Ndotura

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Objekti i Tenderit Rikonstruksion sheshi nė ambientet e Impiantit tė Trajtimit tė Ujėrave tė Ndotura
Nr. Reference REF-86466-09-19-2018
Vlera / Fondi Limit 11 154 528,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-09-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 01-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues A.L - ASFALT
EURONDERTIM 2000
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A.L-ASFALT
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 10 978 857,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 10978857
  Data e lidhjes sė kontratės 19-10-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk pasur ankesa.
  Skualifikohet operatori ekonomik:
  1.“EURONDERTIM 2000”:
  • Licencat e kerkuara III.1.B, III.2.B.
  • Makinerite e kerkuara (esakvator krahgjate, grejder, 1 eskavator me goma nga dy te kerkara, gurrethues frontoje, Freze gerruese, Impiant atuomatik betony, rul gome 1 nga 3 te kerkuara, mjet prerje bari, autofshese, matrapi 2 nga 4 tw keruara, autobot 1 nga 2 te kerkuara, autbetoniere 1 nga 2 te kerkuara, mjet autovinc 1 nga 2 te kerkuara, bulldozer, konternier.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.43 - Dt.29-10-2018

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data