Open Procurement Albania

Blerje Elektropompa, Furnizim dhe Vendosje - Financuar nga Te ardhurat e Institucionit

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Berat-Kuēovė
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Objekti i Tenderit Blerje Elektropompa, Furnizim dhe Vendosje - Financuar nga Te ardhurat e Institucionit
Nr. Reference REF-38440-05-18-2016
Vlera / Fondi Limit 1 984 970,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-05-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-05-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 30-05-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues 2 RC SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 2 RC SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 984 974,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-06-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2381968.8
  Data e lidhjes sė kontratės 28-06-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontrates
  Shpallja e Fituesit Nr.25 - Dt.27-06-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.26 - Dt.04-07-2016

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data