Open Procurement Albania

Shtesė e Linjės sė Ujėsjellėsit tė fshatit Rranxa.

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Vau Dejes
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejės
Objekti i Tenderit Shtesė e Linjės sė Ujėsjellėsit tė fshatit Rranxa.
Burimi i Financimit: “Tė ardhurat e veta + Transfertė “
Nr. Reference REF-94730-11-19-2018
Vlera / Fondi Limit 11 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-11-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 30-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues MANDI 1 SHPK & STERKAJ
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MANDI 1 SHPK - STERKAJ SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 9 375 484,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-12-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 10727581
  Data e lidhjes sė kontratės 24-12-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 25 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.50 - Dt.17-12-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.02 - Dt.14-01-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data