Open Procurement Albania

Blerje tonera pėr nevoja tė Shoqėrisė.

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Tiranė
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje tonera pėr nevoja tė Shoqėrisė.
Burimi i financimit: Tė ardhurat e SH.A Ujėsjellės-Kanalizime, Tiranė.
Nr. Reference REF-94162-11-14-2018
Vlera / Fondi Limit 2 133 762,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-11-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 15-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues ERISONI COMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERISONI COMPANY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 511 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1813200
  Data e lidhjes sė kontratės 19-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 5 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.47 - Dt.26-11-2018

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data