Open Procurement Albania

Shėrbim printim faturash

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Fier
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Objekti i Tenderit Shėrbim printim faturash
Nr. Reference REF-05932-01-31-2019
Vlera / Fondi Limit 2 781 600,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 13-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Inform Albania
Adel CO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALBANIAN DIGITAL PRINTING SOLUTIONS & SERVICES SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 644 800,00
  Data e shpalljes sė fituesit 11-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3173760
  Data e lidhjes sė kontratės 16-04-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar:

  1. Adel CO shpk :
  Oferta refuzohet pasi operatori ekonomik nuk ka paraqitur oferte ekonomike dhe dokumenta ekonomike -tekniko-ligjore ne sistemin elektronik.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.16 - Dt.23-04-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data