Open Procurement Albania

Blerje pajisje kompjuterike per KNK dhe rinovim i atyre ekzistuese

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje pajisje kompjuterike per KNK dhe rinovim i atyre ekzistuese
Nr. Reference REF-15001-03-25-2019
Vlera / Fondi Limit 9 990 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 19-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues C.C.S SHPK
Fastech SHPK
PC STORE SHPK
BNT Electronics SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FASTECH SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 8,477,700
  Data e shpalljes sė fituesit 22-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 10173240
  Data e lidhjes sė kontratės 07-06-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. C.C.S sh.p.k :
  Komisioni i Vlerėsimit tė Ofertave gjykon se operatori ekonomik C.C.S shpk nuk ka paraqitur dokumentacion sipas setit te DST qė APP ka publikuar ne web app.gov.al dhe qė jane tė detyruara pėr zbatim nga ēdo AK nė proēedurat e vitit 2019 e nė vijim.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.17-06-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data