Open Procurement Albania

Blerje bluza, jeleke verore dhe kapele me logo

Institucioni Prokurues ECO Tirana
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje bluza, jeleke verore dhe kapele me logo
Nr. Reference REF-20846-05-07-2019
Vlera / Fondi Limit 984 500,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Blerina Sadiku
Muca
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BLERINA KAPEDANI  
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 983 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-06-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1179600
  Data e lidhjes sė kontratės 11-06-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Muca shpk:
  Operatori ekonomik nuk ka dorezuar oferte ekonomike dhe dokumentat sipas kerkeses se Autoritetit Kontraktor .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.17-06-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data