Open Procurement Albania

"Blerje Matesa dhe Vula per Nevoja te UKT sh.a

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit "Blerje Matesa dhe Vula per Nevoja te UKT sh.a.

Jane identifikuar si operatorė ekonomikė tė suksesshėm:
• Operatori ekonomik “Hidrofaho” sh.p.k.
Shuma totale e ēmimeve pėr njėsi 230,545 lekė pa TVSH .
• Operatori ekonomik “Start CO” sh.p.k.
Shuma totale e ēmimeve pėr njėsi 236,956 lekė pa TVSH .
Nr. Reference REF-24447-05-29-2019
Vlera / Fondi Limit 34 997 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 24-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Hidrofaho
Start CO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 04-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skaulifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data