Open Procurement Albania

“Permiresimi i rrjetit te ujesjellesit zona Gjashte”.

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Sarande
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
Objekti i Tenderit “Permiresimi i rrjetit te ujesjellesit zona Gjashte”.
Nr. Reference REF-23162-05-22-2019
Vlera / Fondi Limit 1 499 743,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-05-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-06-2019
Data e mbajtjes se tenderit 23-05-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues BEQIRI
2T
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BEQIRI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 280 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-06-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1280000
  Data e lidhjes se kontrates 08-07-2019
  Kohezgjatja e kontrates 45 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BEQIRI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BEQIRI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BEQIRI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BEQIRI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.28 - Dt.15-07-2019

  MBESHTETES
  USAID

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data