Open Procurement Albania

Ndėrtim tepėrplotėsi dhe shkarkuesi nė Depot e Tiranės.

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Ndėrtim tepėrplotėsi dhe shkarkuesi nė Depot e Tiranės.
Nr. Reference REF-23242-05-22-2019
Vlera / Fondi Limit 20 188 819,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 23-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 23-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues Pepa Group
K A C D E D J A
KURTI & “VIANTE KONSTRUKSION’’
LLAZO
EURO-ALB
SENKA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KURTI - 07" SHPK - VIANTE Konstruksion
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 18 772 915,00
  Data e shpalljes sė fituesit 08-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 2 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. “K A C D E D J A” SH.P.K. :
  Dokumentacioni i paraqitur nga Operatori Ekonomik “ėshtė i paplotė pasi nuk ka pėrmbushur kriteret e Veēanta tė Kualifikimit/ Kapaciteti Teknik nuk zotėron kapacitet tė mjaftueshem teknik pėr sa i pėrket mjeteve pėr tė realizuar kontratėn pėr kėtė objekt prokurimi .

  2. “SENKA” SH.P.K :
  Nuk ka paraqitur nė sistemin elektronik dokumentacionin e plotė ligjor e teknik tė kėrkuar nė Shtojcėn 12, tė dokumenteve tė tenderit pėr kėtė procedurė.
  Nuk ka paraqitur dokumentacionin e plotė ligjor dhe teknik, kėrkesa kėto tė pėrcaktuara nė Kriteret e Pėrgjithshme tė Kualifikimit dhe Kriteret e Veēanta tė Kualifikimit, Shtojca 12, e dokumenteve standarte tė tenderit pėr kėtė procedurė.

  3. ”Pepa Group” shpk:
  Nuk ka arritur tė paraqesė dėshmitė e kualifikimit profesional pėr llojet e profesioneve tė sipėrcituara kriter ky i kėrkuar nė DST.
  3. ” Euro-Alb” shpk:
  Operatori Ekonomik nė pėrmbushje tė kriterit tė mėsipėrm nuk ka paraqitur asnjė kamion me kapacitetin mbajtės tė kėrkuar nga AK nė dokumentat standarte te tenderit.
  Nuk ka pėrmbushur kriteret e Veēanta tė Kualifikimit/ Kapaciteti Teknik nuk zotėron kapacitet tė mjaftueshem teknik pėr sa i pėrket mjeteve pėr tė realizuar kontratėn pėr kėtė objekt prokurimi duke mos pėrmbushur Kriteret e veēanta pėr kualifikim.

  5. “Llazo” shpk:
  Operatori Ekonomik nė pėrmbushje tė kriterit tė mėsipėrm nuk ka paraqitur asnjė kamion me kapacitetin mbajtės tė kėrkuar nga AK nė dokumentat standarte te tenderit.
  Nuk ka pėrmbushur kriteret e Veēanta tė Kualifikimit/ Kapaciteti Teknik nuk zotėron kapacitet tė mjaftueshem teknik pėr sa i pėrket mjeteve pėr tė realizuar kontratėn pėr kėtė objekt prokurimi duke mos pėrmbushur Kriteret e veēanta pėr kualifikim.

  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data