Open Procurement Albania

Blerje Matesa Uji

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kukes
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kukės
Objekti i Tenderit Blerje Matesa Uji
Nr. Reference REF-28798-07-01-2019
Vlera / Fondi Limit 2 506 667,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-07-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 12-07-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Fat Group
A.M.U
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A.M.U SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2,391,200.00 
  Data e shpalljes sė fituesit 29-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 5 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar oferta :
  1.Subjekti Fat Group sh.p.k :
  Operatori ekonomik pjesemarres ne kete procedure prokurimi nuk permbush kriteret, si me poshte :
  Kriteri teknik , pika 6. Operatori ekonomik nuk ka paraqitur autorizim prodhuesi ose distributori zyrtare per mallrat objekt prokurimi.
  OE nuk ka paraqitur nje leter angazhim ose akt marreveshje midis prodhuesit dhe distributorit e vlefshme midis tyre ne kohen e zhvillimit te tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data