Open Procurement Albania

Blerje Materiale Ndertimore

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Fier
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Objekti i Tenderit Blerje Materiale Ndertimore
Nr. Reference REF-38158-10-03-2019
Vlera / Fondi Limit 2 965 170,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 04-10-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-10-2019
Data e mbajtjes se tenderit 16-10-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues ILIR DERVISHAJ
ASI-2A CO SHPK
DENISA BESHAJ
GENERAL BETON SHPK
S P E K T R I SHPK
SARK SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ilir Dervishaj
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 217 128,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-12-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2660553
  Data e lidhjes se kontrates 27-12-2019
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.1 - Dt.13-01-2020

  MBESHTETES
  USAID

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data