Open Procurement Albania

Sherbim tre vjecar i konsulences kontabel dhe fiskale

Institucioni Prokurues ECO Tirana
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Sherbim tre vjecar i konsulences kontabel dhe fiskale
Nr. Reference REF-45411-12-03-2019
Vlera / Fondi Limit 6 276 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 04-12-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-12-2019
Data e mbajtjes se tenderit 17-12-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues BaEr Consulting Shpk
Albania Audit Partner
Operator Ekonomik Kontraktues
  • BaEr Consulting
  • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 400 000,00
    Data e shpalljes se fituesit 27-12-2019
    Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 6480000
    Data e lidhjes se kontrates 08/01/2020 00:00:00
    Kohezgjatja e kontrates 3 vite
    Shtese kontrate (Leke me TVSH
    Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime
    Arsyeja e Anulimit
    Shenime
    Transaksione Thesari
  • Buletini i Prokurimeve Publike
    Njoftimi i Tenderit
    Dokumentat Standarde te Tenderit
    Shpallja e Fituesit
    Lidhja e Kontrates Nr.2 - Dt.20-01-2020

    MBESHTETES
    USAID

    Te drejtat e Perdorimit

    Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data