Open Procurement Albania

Blerje materiale te ndryshme per SHA Ujesjelles-Kanalizime Librazhd-Prrenjas

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Librazhd
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i Tenderit Blerje materiale te ndryshme per SHA Ujesjelles-Kanalizime Librazhd-Prrenjas
Nr. Reference REF-46953-12-30-2019
Vlera / Fondi Limit 3 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 31-12-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-01-2020
Data e mbajtjes se tenderit 10-01-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Ne zbatim te vendimit nr.90/2020 te Komisionit te Prokurimit Publik, ku eshte vendos anullimi i procedures nga AK.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.12 - Dt. 17-03-2020
  Apelime dhe Vendime te KPP

  MBESHTETES
  USAID

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data