Open Procurement Albania

Blerje materiale dhe pajisje elektrike

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Objekti i Tenderit Blerje materiale dhe pajisje elektrike
Nr. Reference REF-48357-01-28-2020
Vlera / Fondi Limit 59 930 056,67
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-01-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-02-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 21-02-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues LIGUS SHPK
R&R Group Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LIGUS SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 54 900 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-03-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 9 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data