Open Procurement Albania

Blerje kapak pusetash metalik dhe zgara kunetash shiu dhe furnizim vendosje zgarash shiu ne Lungomare, per vitin 2020

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Vlore
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorė
Objekti i Tenderit Blerje kapak pusetash metalik dhe zgara kunetash shiu dhe furnizim vendosje zgarash shiu ne Lungomare, per vitin 2020
Nr. Reference REF-51896-02-27-2020
Vlera / Fondi Limit 7 340 782,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-02-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-03-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 10-03-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Colombo Shpk
Vaya International Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • C O L O M B O SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 289 520,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-04-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ėshtė skualifikuar ofertuesi i mėposhtėm:
  1. Operatori ekonomik “Vaya International” Shpk
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Ofertuesi ka dorezuar vetem ekstraktin e regjistrit tregetar me te dhenat e subjektit nga QKB.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data