Open Procurement Albania

Sherbim i ruajtjes se objekteve me roje private

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Sh.A Ujėsjelles Kanalizime Shkodėr
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Objekti i Tenderit Sherbim i ruajtjes se objekteve me roje private
Nr. Reference REF-43008-06-24-2016
Vlera / Fondi Limit 8 070 640,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-06-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-07-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 20-07-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues MIRI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MIRI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 995 410,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-07-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 9594492
  Data e lidhjes sė kontratės 02-08-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 10 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontrates
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.31 - Dt.08-08-2016

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data