Open Procurement Albania

Blerje Nafte D1 per nevoja te Ujesjelles Kanalizime Bulqize

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Bulqize
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Bulqizė
Objekti i Tenderit Blerje Nafte D1 per nevoja te Ujesjelles Kanalizime Bulqize
Nr. Reference REF-53487-03-10-2020
Vlera / Fondi Limit 1 400 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-03-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-03-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 24-03-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues REJ.ON.OIL Sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • REJ.ON.OIL Shpk
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH Marzh fitimi 12.80 %
  Data e shpalljes sė fituesit 01/04/2020 00:00:00
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1400000
  Data e lidhjes sė kontratės 06/04/2020 00:00:00
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2020
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime Vlera e kontrates ne kete rast eshte pa TVSH, (Sipas dokumentit te publikuar ne Buletinin: Nr.19 - Dt.14-04-2020)
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.19 - Dt.14-04-2020

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data