Open Procurement Albania

Vleresimi teknik i pajisjeve te Nenstacioneve dhe linjave te transmetimit

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Vleresimi teknik i pajisjeve te Nenstacioneve dhe linjave te transmetimit
Nr. Reference REF-65096-04-25-2018
Vlera / Fondi Limit 69 375 209,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-05-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 21-05-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Tech -Inspekt“ sh.p.k. & “Instituti per Inspektim dhe Certifikim Teknik DOOEL Shkup
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Tech - Inspect
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 66,540,596
  Data e shpalljes sė fituesit 20-06-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 79848715
  Data e lidhjes sė kontratės 26-06-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Shpallja e Fituesit

  Vleresimi teknik i pajisjeve te Nenstacioneve dhe linjave te transmetimit

  Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
  Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
  Objekti i Tenderit Vleresimi teknik i pajisjeve te Nenstacioneve dhe linjave te transmetimit
  Nr. Reference REF-64522-04-23-2018
  Vlera / Fondi Limit 69 375 209,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 24-04-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-05-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 17-05-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Per shkak te nje gabim teknik ne Shtojcen 1 “Formulari i Ofertes” dhe “Shtojca 11 “Sherbimet dhe grafiku i ekzekutimit”, aon proceduren e prokurimit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data