Open Procurement Albania

Blerje Kancelari

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Blerje Kancelari
Nr. Reference REF-15336-03-26-2019
Vlera / Fondi Limit 2 990 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 08-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues 4K Distribution
IT Gjergji Kompjuter
InfoSoft Office
Interlogistic
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 011 117,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2413340.4
  Data e lidhjes sė kontratės 28-05-2019
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankes.
  Te skualifikoi si te pa vlefshme, oferten e paraqitura nga OE si me poshte:
  1. 4K Distribution :
  - Nuk ka paraqitur te plotesuar Shtojcen 2/1 “Deklarate per paraqit je oferte te pavarur”, sipas kerkesave te pikes 2 te Shotjces 8 ne DST.
  - Nuk ka plotesuar Shojcen 5, ne formen e kerkuar sipas DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  njoftim kontrate Kancelari.doc
  DST KĖRKESĖ_PĖR_PROPOZIM_MALLRA_(1).docx
  14. Formulari i njoftimit te kontrates se nenshkruar Loti 1.doc
  DST KĖRKESĖ_PĖR_PROPOZIM_MALLRA_(1).docx

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data