Open Procurement Albania

Leasing pėr automjete e motorrcikleta pėr 4 vite

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Leasing pėr automjete e motorrcikleta pėr 4 vite
Nr. Reference REF-28142-06-24-2019
Vlera / Fondi Limit 100 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-06-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-07-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 19-07-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Mektrin Motors
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEKTRIN MOTORS
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 96 009 900,00
  Data e shpalljes sė fituesit 02-08-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 115211880
  Data e lidhjes sė kontratės 20-09-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 48 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i kontrates.docx
  DST 06.05.2019.docx

  Leasing pėr automjete e motorrcikleta pėr 4 vite

  Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
  Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
  Objekti i Tenderit Leasing pėr automjete e motorrcikleta pėr 4 vite
  Nr. Reference REF-21150-05-08-2019
  Vlera / Fondi Limit 100 000 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 09-05-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-06-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 03-06-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i kontrates.docx
  DST 06.05.2019.docx
  Vendim KPP

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data