Open Procurement Albania

Permiresimi i imazhit dhe vizibilitetit te KESH sh.a

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

 • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė
 • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė

Institucioni Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Objekti i Tenderit Permiresimi i imazhit dhe vizibilitetit te KESH sh.a.

Pėrshkrim i shkurtėr i kontratės: Konsulenca ėshtė konceptuar e ndarė nė dy faza kryesore konsekutive, secila me njė kohėzgjatje prej 30 ditėsh.

- Faza I: Konsulenca pėr Hartimin e Strategjisė pėr Marrėdhėniet me Publikun (Rezultatet 1, 2);
- Faza II: Ridizenjim i imazhit tė shoqėrisė nė zbatim tė strategjisė sė miratuar (Rezultatet 3-6). Publikime tė mėparshme (nėse zbatohet): Buletini i Njoftimeve Publike.
Nr. Reference REF-30456-07-16-2019
Vlera / Fondi Limit 2 743 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-07-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 19-07-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Kube Studios
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kube Studios
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 480 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2976000
  Data e lidhjes sė kontratės 30-07-2019
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Lidhja e Kontratės

  Shėrbim konsulence pėr pėrmirėsimin e imazhit dhe vizibilitetit tė KESH sh.a

  Institucioni Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
  Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
  Objekti i Tenderit Shėrbim konsulence pėr pėrmirėsimin e imazhit dhe vizibilitetit tė KESH sh.a
  Nr. Reference REF-25852-06-10-2019
  Vlera / Fondi Limit 2 743 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 11-06-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-06-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 21-06-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Pėr shkaqe qė dalin jashtė kontrollit tė autoritetit kontraktor dhe tė paparashikueshme nė kohėn e fillimit tė procedurės sė prokurimit, duke respektuar parimet e barazisė dhe tė transparencės, sipas pėrcaktimit nė rregullat e prokurimit publik
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  Shėrbim konsulence pėr pėrmirėsimin e imazhit dhe vizibilitetit tė KESH sh.a

  Institucioni Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
  Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
  Objekti i Tenderit Shėrbim konsulence pėr pėrmirėsimin e imazhit dhe vizibilitetit tė KESH sh.a
  Nr. Reference REF-23609-05-24-2019
  Vlera / Fondi Limit 2 743 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 27-05-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-06-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 07-06-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data