Open Procurement Albania

Sherbim i sigurimit te mjeteve me goma

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Sherbim i sigurimit te mjeteve me goma
Nr. Reference REF-32427-08-01-2019
Vlera / Fondi Limit 4 981 819,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-08-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-08-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 13-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Insig
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INSIG SH.A
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 980 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-08-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4980000
  Data e lidhjes sė kontratės 03-09-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  3. Njoftim kontrate- Sherbim i sigurimit te mjeteve me goma.docx
  DST-Sherbim i sigurimit te mjeteve me goma.docx
  17. Njoftimi i lidhjes se kontrates-Sherbim i sigurimit te mjeteve me goma.docx
  DST-Sherbim i sigurimit te mjeteve me goma.docx
  11. Njoftimi i fituesit- Sherbim i sigurimit te mjeteve me goma.docx
  DST-Sherbim i sigurimit te mjeteve me goma.docx

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data