Open Procurement Albania

Rikonstruksioin i zyrave postare tė filialeve Tiranė, Durrės, Qendra Tranzite, Ndryshime ndarjesh pėr shkak tė ndryshimit tė strukturės dhe Ndryshimi i ndriēimit nga floureshent nė led (322 copė) nė Godinėn e Drejtorisė sė Pėrgjithshme

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Rikonstruksioin i zyrave postare tė filialeve Tiranė, Durrės, Qendra Tranzite, Ndryshime ndarjesh pėr shkak tė ndryshimit tė strukturės dhe Ndryshimi i ndriēimit nga floureshent nė led (322 copė) nė Godinėn e Drejtorisė sė Pėrgjithshme
Nr. Reference REF-38352-10-07-2019
Vlera / Fondi Limit 40 257 943,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-11-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 08-11-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  NJOFTIM KONTRATE.docx
  Fleta3.pdf
  Fleta5.pdf
  5-Sp teknik Zyrat Postare Tirane
  Projekti Zyrat Postare Tirane Kavaje Durres 120-245.pdf
  2-Preventivi pa Cmime.pdf
  Fleta6.pdf
  Dokumenta standarte Rikonstruksioni Tirane Durres Tranzit DHOMA SIGURIE.doc
  Projekti Zyrat Postare Tirane Kavaje Durres 1-119.pdf
  3-Grafiku i punimeve Zyrat Postare Tirane Durres.pdf
  Preventivi pa cmime i ndryshimit te zyrave ne Drejtorin e Pergjithshme.pdf
  Fleta2.pdf
  Fleta1.pdf
  Fleta5.pdf
  Projekti Zyrat Postare Tirane Kavaje Durres 246-262.pdf
  Fleta4.pdf
  Ndricimi i Zyrave ne Drejtorin e Pergjithshme.pdf
  4-Relacioni teknik Zyrat Postare Tirane Durres Kavaje.pdf

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data