Open Procurement Albania

Rikonstruksion i plote ne grupin Nr. 2 Amonice - QPN – Gorisht

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i plote ne grupin Nr. 2 Amonice - QPN – Gorisht
Nr. Reference REF-44557-11-22-2019
Vlera / Fondi Limit 3 499 320,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 05-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Ante Group
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ANTE-GROUP SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 439 122,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-01-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4126946.4
  Data e lidhjes sė kontratės 29-01-2020
  Kohėzgjatja e kontratės Brenda 8 ( tete) javesh ose 56 ( pesedhjetegjashte) dite nga lidhja e kontrates
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data