Open Procurement Albania

Rikonstruksioin i zyrave postare te filialeve Vlore, Sarande, Gjirokaster

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Rikonstruksioin i zyrave postare te filialeve Vlore, Sarande, Gjirokaster
Nr. Reference REF-45626-12-04-2019
Vlera / Fondi Limit 36 876 509,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-12-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-01-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 06-01-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues Colombo” Shpk & 6D-Plan
Eral Construction Company” Shpk & “BE-IS
Leon Konstruksion” Shpk & Superior Klima
Avduli” Shpk & “Bahas
KMK” Shpk & “Caushi M” sh.p.k. & “Sinder AB” sh.p.k. & “Albkonstruksion” sh.p.k. “2N
Eprofat-V50
Air Komponent
Elda – VL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Avduli shpk - Bahas shpk
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 33 516 860,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-03-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 40220232
  Data e lidhjes sė kontratės 09-04-2020
  Kohėzgjatja e kontratės 6 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data