Open Procurement Albania

Blerje vaj, antifrize, graso dhe alkol per automjete

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Blerje vaj, antifrize, graso dhe alkol per automjete
Nr. Reference REF-45581-12-04-2019
Vlera / Fondi Limit 2 955 480,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-12-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 30-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues Top Oil
Automanoku
Eximol
KADIU
Paera
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TOP-OIL
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 797 420,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-01-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Operatori Ekonomik “Automanoku” shp.k. me NIPT K92128001N nuk ka pėrmbushur; Pikėn 2.3.7 tė Kapacitetit Teknik pasi nė datėn dhe orėn e hapjes sė ofertave nuk ėshtė paraqitur pėr dorėzimin e monstrave.

  2. Operatori Ekonomik “Eximol” sh.p.k me NIPT K91715006E nuk ka pėrmbushur; Pikėn 2.3.7 tė Kapacitetit Teknik pasi nė datėn dhe orėn e hapjes sė ofertave nuk ėshtė paraqitur pėr dorėzimin e monstrave.

  3. Operatori Ekonomik “Kadiu” sh.p.k. me NIPT J61817045K nuk ka pėrmbushur; Pikėn 2.3.7 tė Kapacitetit Teknik pasi nė datėn dhe orėn e hapjes sė ofertave nuk ėshtė paraqitur pėr dorėzimin e monstrave.

  4. Operatori Ekonomik “Paera” sh.p.k. me NIPT L31505034R nuk ka pėrmbushur; Pikėn 2.3.7 tė Kapacitetit Teknik pasi nė datėn dhe orėn e hapjes sė ofertave nuk ėshtė paraqitur pėr dorėzimin e monstrave.

  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data