Open Procurement Albania

Shėrbim Mirėmbajtje e Sistemeve IT

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Shėrbim Mirėmbajtje e Sistemeve IT
Nr. Reference REF-46523-12-19-2019
Vlera / Fondi Limit 4 980 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-12-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 30-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Bnt Electroncs
Horizon
Operator Ekonomik Kontraktues
 • H O R I Z O N
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 900 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 17-01-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Operatori ekonomik “Bnt Electroncs” shpk me NUIS J61817047D, pėr arsyet e mėposhtme:
  - Bazuar nė DST pika 2.3 "kapaciteti teknik" operatori nuk ploteson gėrmat "c,d,f,g" pėr arsye se nuk ka paraqitur certifikimet pėr punonjėsit sipas kėrkesave tė Autotetit Kontraktor dhe konkretisht:
  - nuk ka paraqitur certifikatė pėr implementimin e serverave
  - nuk ka paraqitur certifikatė pėr njė punonjės administrator sistemi
  - nuk ka paraqitur certifikatė pėr njė punonjės pėr storage nė nivel arkitekt
  - nuk ka paraqitur certifikatė pėr dy punonjės pėr Servers nė nivel arkitekt).
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi_i_kontratės_pėr_APP.docx
  DST_Shėrbim Mirėmbajtje e Sistemeve IT.docx
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data