Open Procurement Albania

Blerje pajisje dhe pjese rezerve per mirembajtjen e agregateve e pajisjeve te centralit

Institucioni Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Objekti i Tenderit Blerje pajisje dhe pjese rezerve per mirembajtjen e agregateve e pajisjeve te centralit
Nr. Reference REF-46824-12-26-2019
Vlera / Fondi Limit 51 895 239,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 27-12-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-01-2020
Data e mbajtjes se tenderit 20-01-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Ligus
Novamat
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NOVAMAT
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 47 018 360,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-02-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 5 (pesë) muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  USAID

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data