Open Procurement Albania

Pėrgatitja e planit lokal ne R.SH te implementimit te PBN.

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Autoritet Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Objekti i Tenderit Pėrgatitja e planit lokal ne R.SH te implementimit te PBN.
Nr. Reference REF-44390-11-21-2019
Vlera / Fondi Limit 20 800 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 22-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 16-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Training Management Consulting
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TMC Training Management Consulting
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 20 100 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-12-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 24120000
  Data e lidhjes sė kontratės 26-12-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 (dymbėdhjetė) muaj nga data e nėnshkrimit tė kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data