Open Procurement Albania

Blerje Karburant

Institucioni Prokurues HEC LANABREGAS sh.a
Autoritet Prokurues HEC LANABREGAS sh.a
Objekti i Tenderit Blerje Karburant
Nr. Reference REF-51113-02-20-2020
Vlera / Fondi Limit 1 006 499,70
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-02-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-03-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 03-03-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues A&T sh.a
Eroil sh.a & Das OiL SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A&T
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 13.9% marzh fitimi.
  Data e shpalljes sė fituesit 19-03-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  2. Bashkimi i Operatoreve Eroil sh.a & Das Oil sh.p.k :
  Ka mangesi ne dokumentacionin e kerkuar ne Dokumentat e Tenderit ne perputhje me Kriteret e Pergjitheshme dhe te Vecanta te Pranim/Kualifikimit
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data