Open Procurement Albania

Loti 3. F.V Dezifektim ambientesh te brendshme dhe te jashtme.

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė Gare, Negocim i Drejtpėrdrejtė (mbi 5 milion lekė)
 • Janė kontrata pa garė qė lidhen si pasojė e bisedimeve mes autoritetit dhe kompanive. Kėto do duhej tė lejohen vetėm nė raste tė caktuara, ku njė situatė emergjente shoqėrohet me nevojėn pėr ndėrhyrje tė shpejtė pėrmes njė kontrate.

Institucioni Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Autoritet Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Objekti i Tenderit Blerje materiale dhe sherbime ne kuader te parandalimit te perhapjes se virusit Covid-19.
Loti 3. F.V Dezifektim ambientesh te brendshme dhe te jashtme.
Nr. Reference REF-54335-03-12-2020
Vlera / Fondi Limit 12 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-03-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 17-03-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CLEAN FAST
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 10 680 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 12816000
  Data e lidhjes sė kontratės 20-03-2020
  Kohėzgjatja e kontratės Dezifektim ambientesh te brendshme dhe te jashtme, me afat kryerjen e sherbimit nga nenshkrimi i kontrates, ēdo 48 ore per 2 (dy) muaj.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Dokumentat Standarde tė Tenderit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data