Open Procurement Albania

Blerje paisje dhe makineri profesionale

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Sh.A Ujėsjelles Kanalizime Shkodėr
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Objekti i Tenderit Blerje paisje dhe makineri profesionale
Nr. Reference REF-63568-12-16-2016
Vlera / Fondi Limit 1 187 884,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-12-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-12-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 29-12-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues TRINITY TRADE COMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRINITY TRADE COMPANY
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 144 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-01-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1372800
  Data e lidhjes sė kontratės 03-02-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 6 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.3 - DT.23-01-2017
  Lidhja e Kontratės NR.6 - DT.13-02-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data