Open Procurement Albania

Loti i I-rė: Pėr blerje gazoil pėr automjete;

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Loti i I-rė: Pėr blerje gazoil pėr automjete;
Nr. Reference REF-88655-10-05-2018
Vlera / Fondi Limit 52 629 483,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 31-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 31-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Kastrati Sh.p.k & Kastrati Sh.a
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kastrati Shpk - Kastrati Sha
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 52,629,483
  Data e shpalljes sė fituesit 21-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 63155379.6
  Data e lidhjes sė kontratės 03-12-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Shpallja e Fituesit

  Loti i Parė: Pėr blerje gazoil pėr automjete,

  Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
  Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
  Objekti i Tenderit Loti i Parė: Pėr blerje gazoil pėr automjete,
  Nr. Reference REF-81860-08-03-2018
  Vlera / Fondi Limit 52 629 483,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 06-08-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 31-08-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 31-08-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data