Open Procurement Albania

Blerje mjete dhe pajisje (Tools).

Institucioni Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Autoritet Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Objekti i Tenderit Blerje mjete dhe pajisje (Tools).
Nr. Reference REF-56712-04-23-2020
Vlera / Fondi Limit 64 436 637,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-04-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-05-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 25-05-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 120 dite nga nenshkrimi i kontrates;
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikime Teknike

  Preventiv

  Shtojce

  Kodi i Etikės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data