Open Procurement Albania

Mirembajtja e Sistemit Eterna per tre vite

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Mirembajtja e Sistemit Eterna per tre vite
Nr. Reference REF-54681-03-19-2020
Vlera / Fondi Limit 27 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-05-2020
Data e mbajtjes se tenderit 05-05-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Helius Systems
Integrated Security Solutions
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HELIUS SYSTEMS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 27 000 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-05-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 32400000
  Data e lidhjes se kontrates 08-06-2020
  Kohezgjatja e kontrates Afati i ofrimit të këtij shërbimi është 36 (tridhjetë e gjashtë) muaj nga data e lidhje së kontratës mes palëve.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtem:

  1.Integrated Security Solutions SH.P.K :
  - Operatori “Integrated Security Solutions” SH.P.K. nuk ka paraqitur dokumentacion ligjor dhe ofertë tekniko ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HELIUS SYSTEMS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HELIUS SYSTEMS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HELIUS SYSTEMS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HELIUS SYSTEMS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Njoftim modifikimesh dhe shtyrje afati hapje procedure prokurimi.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data