Open Procurement Albania

Blerje Sherbimi Karta GPRS dhe SIM

Institucioni Prokurues ILLYRIAN GUARD SH.A
Autoritet Prokurues ILLYRIAN GUARD
Objekti i Tenderit Blerje Sherbimi Karta GPRS dhe SIM
Nr. Reference REF-76446-10-22-2020
Vlera / Fondi Limit 6 255 968,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 05-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Albtelecom
One Telecommunications
Vodafone Albania
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALBTELECOM SHA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3,360,000
  Data e shpalljes se fituesit 31-12-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4,032,000
  Data e lidhjes se kontrates 06-01-2021
  Kohezgjatja e kontrates 5 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i lidhjes se kontrates: Nr.08 - Dt.18-01-2021
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBTELECOM SHA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBTELECOM SHA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBTELECOM SHA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBTELECOM SHA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data