Open Procurement Albania

Rishikimi i procedurave instrumentale te afrimit dhe uljes me VOR e ILS te aeroportit te Tiranes perfshire rruget standarte te afrimit (STAR) dhe ngritjes (SID)

Institucioni Prokurues ALBCONTROL SH.A ( ish A.N.T.A)
Autoritet Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Objekti i Tenderit Rishikimi i procedurave instrumentale te afrimit dhe uljes me VOR e ILS te aeroportit te Tiranes perfshire rruget standarte te afrimit (STAR) dhe ngritjes (SID)
Nr. Reference REF-78111-11-10-2020
Vlera / Fondi Limit 18 333 333,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 11-11-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 04-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 Muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data