Open Procurement Albania

"Ndertimi i rrjetit TM 20kV, fideri F6, kabinave perkatese dhe rrjetit TU me percjelles ABC, N/ST Gjiri i Lalezit, Loti II "

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Durres
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit "Ndertimi i rrjetit TM 20kV, fideri F6, kabinave perkatese dhe rrjetit TU me percjelles ABC, N/ST Gjiri i Lalezit, Loti II "
Nr. Reference REF-78163-11-10-2020
Vlera / Fondi Limit 160 412 387,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-11-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 11-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues "EN-EL " sh.p.k
“Iliriada“ sh.p.k & “4 A-M“ sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ILIRIADA - 4 A-M
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 159,477,902
  Data e shpalljes se fituesit 28-12-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 191,373,482
  Data e lidhjes se kontrates 05-01-2021
  Kohezgjatja e kontrates 4 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. "EN-EL " sh.p.k, për këto arsye:
  - Ka paraqitur ne sistem vetem ektraktin e QKB-se, pa asnje dokument tjeter shoqerues.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i lidhjes se kontrates: Nr.08 - Dt.18-01-2021
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 4 A-M viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 4 A-M viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 4 A-M viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 4 A-M viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data