Open Procurement Albania

Rehabilitimi dhe ndertimi i rrjetit TM dhe TU me kabell ABC ne zonen e Bregdetit

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Fier
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Rehabilitimi dhe ndertimi i rrjetit TM dhe TU me kabell ABC ne zonen e Bregdetit
Nr. Reference REF-71203-09-10-2020
Vlera / Fondi Limit 18 615 270,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 20-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues “ REAL” shpk
“ EN-EL” shpk
“GBK” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “GBK” shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 17,124,896
  Data e shpalljes se fituesit 10-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 20.549.875
  Data e lidhjes se kontrates 05-01-2021
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “ REAL” shpk, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur Oferte Ekonomike.
  2. “ EN-EL” shpk, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur Oferte Ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i lidhjes se kontrates: Nr.03 - Dt.11-01-2021
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data