Open Procurement Albania

Rikonstruksion i rrjetit TU dhe kabinave"Barbulloje 22", "F-13 Ujesjelles Ajror", "Blinisht 1", "Blinisht 2", "Blinisht 3, "Fishte 1", "Fishte 2", Fideri 11 Kallmet, N/St Lezhe

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Shkoder
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i rrjetit TU dhe kabinave"Barbulloje 22", "F-13 Ujesjelles Ajror", "Blinisht 1", "Blinisht 2", "Blinisht 3, "Fishte 1", "Fishte 2", Fideri 11 Kallmet, N/St Lezhe
Nr. Reference REF-71143-09-09-2020
Vlera / Fondi Limit 35 558 987,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 10-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 19-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues “NIKA” sh.p.k. & “GRIALD sh.p.k
“EN-EL” sh.p.k
“EL-POWER” sh.p.k. & “SHAMO-CONSTRUCTION” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “NIKA” sh.p.k - “GRIALD sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 35,558,987
  Data e shpalljes se fituesit 17-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 60 DITE
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “EN-EL” sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur asnje prej dokumentave te kerkuara ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “NIKA” sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “NIKA” sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “NIKA” sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “NIKA” sh.p.k viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “GRIALD sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “GRIALD sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “GRIALD sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “GRIALD sh.p.k viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data