Open Procurement Albania

Ndertim rrjeti TU ne tre kabinat e Fiderit 11 N/Stacioni Kucove dhe rikonstruksioni i rrjetit TU me kabell ABC ne kabinat e Fiderit 9 /10 Kv, N/Stacioni Corovode

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Berat
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Ndertim rrjeti TU ne tre kabinat e Fiderit 11 N/Stacioni Kucove dhe rikonstruksioni i rrjetit TU me kabell ABC ne kabinat e Fiderit 9 /10 Kv, N/Stacioni Corovode
Nr. Reference REF-79174-11-18-2020
Vlera / Fondi Limit 40 236 587,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 19-11-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 21-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data