Open Procurement Albania

Blerje motosaldatrice dhe gjenerator saldimi

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Blerje motosaldatrice dhe gjenerator saldimi
Nr. Reference REF-02842-12-31-2018
Vlera / Fondi Limit 3 350 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 14-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • WESTEC
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 350 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 11-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  3. Njoftim kontrate- Blerje motogjeneratore saldimi.docx
  DST- Blerje motosaldatrice dhe gjenerator saldimi.docx
  Specifikimet teknike motogjeneratore saldimi.pdf
  12. Njoftim fituesi-Blerje motogjeneratore saldimi.docx
  Specifikimet teknike motogjeneratore saldimi.pdf
  DST- Blerje motosaldatrice dhe gjenerator saldimi.docx
  17. Njoftimi i lidhjes se kontrates-Blerje motogjeneratore saldimi.docx
  Specifikimet teknike motogjeneratore saldimi.pdf
  DST- Blerje motosaldatrice dhe gjenerator saldimi.docx

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data